Göster / Gizle

Hatem Ben Arfa Süper Lige geliyor!

Hatem Ben Arfa’nın yeni adresi neresi olacak? İtalya Serie A takımlarından Roma’nın Sportif Direktörü Monchi, İtalya basınına yaptığı açıklamada transferde önemli açıklamalarda bulundu.

Monchi, ilgilendikleri oyuncuları açıklarken ”Nastasic iyi bir oyuncu, İtalya tecrübeside var. İlgilendiğimiz bir oyuncu. Yeni kanat oyuncumuz ise Bundesliga’dan gelmeyecek. Başka liglere bakmanız gerekir” şeklinde konuştu.

”İYİ AMA ÖNCELİK DEĞİL”

Son iki sezondur transfer döneminde ismi ciddi şekilde Türk takımları ile anılan Ben Arfa hakkında da konuşan Monchi, ”Carlos Vela, Hatem Ben Arfa ve Florian Thauvin’ın isimleri geçiyor. Bu futbolcuların hepsi çok iyi. Ama aklımda başka bir futbolcu var. Gün itibariyle çalışmaları sürdürüyoruz. İlgilendiğimiz kişinin ismi basında geçmiyor. Bu 3 futbolcu iyi ama Roma’nın önceliği değil. Önceliğimiz uzun vadede İtalyan futbolcuların sayısını arttırmak” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Ben Arfa’nın menajeri, PSG’nin Fransız futbolcuyu bonservissiz satmayı kabul ettiğini ve yıldız futbolcunun takımdan ayrılacağını belirtmişti.

Kaynak: Sporx

Bu İçeriği Sosyal Medyada Paylaş

Bir Cevap Yazın