Göster / Gizle

Cristiano Ronaldo, Facebook hesabından resmen açıkladı!

Portekiz’in Şili’ye penaltılarda elenmesinin ardından bir açıklama yapan Cristiano Ronaldo izin alarak takımdan ayrıldı. Yıldız futbolcu Facebook hesabından yaptığı açıklamada merak edilen o konuya da açıklık getirdi.

Portekiz’in Şili’ye penaltılarda elenmesinin ardından bir açıklama yapan Cristiano Ronaldo izin alarak takımdan ayrıldı.

Yıldız futbolcu Facebook hesabından yaptığı açıklamada merak edilen o konuya da açıklık getirdi.

Şili’ye yenilen Portekiz, Pazar günü Almanya ya da Meksika’yla 3.lük maçı oynayacak.

Facebook’tan bir açıklama yapan Ronaldo, uzun geçen sezonun ardından Portekiz Futbol Federasyonu’ndan izin alarak takım kampından ayrıldığını açıkladı.

Ronaldo açıklamasında uzun süredir konuşulan bir konuya da açıklık getirdi.

Portekizli futbolcu ikiz çocukları olduğu iddiasının doğru olduğunu belirterek ‘Çocuklarım doğdu. Onlarla ilk kez birlikte olacağım için çok mutluyum. Ancak tüm ruhum Portekiz milli takımıyla birlikte. Üçüncülük maçında ise oynayamayacağım” yazdı.

Portekiz TV’si SIC, Cristiano Ronaldo’nun ABD’de bir taşıyıcı anneden ikizleri olduğunu duyurmuş. Çocukların adlarının d a Eva ve Mateo olduğunu bildirmişti.

Ronaldo, Konfederasyonlar kupasında 4 maçta biri penaltıdan 2 gol kaydetti

Portekizli golcü futbolcu Real Madrid’den ayrılıp ayrılmayacağıyla ilgili ise açıklama yapmaktan kaçındı.

Bilindiği gibi Real Madrid 10 Temmuz’da yeni sezon kampı için toplanacak. Ronaldo’nun bu kampa katılıp katılmayacağı henüz bilinmiyor.

Kaynak: CNN Türk

Bu İçeriği Sosyal Medyada Paylaş

Bir Cevap Yazın

    Yazarlarımız